«Актуальні проблеми методики викладання математики у початкових класах» | Інститут розвитку дитини


«Актуальні проблеми методики викладання математики у початкових класах»

18.05.2013

17 травня на факультеті початкової освіти відбувся регіональний навчально-методичний семінар «Актуальні проблеми методики викладання математики у початкових класах» у рамках програми «Підготовка вчителя до роботи за новим Державним стандартом загальної початкової освіти».


У роботі семінару взяли участь 80 осіб – 52 вчителя, 2 методиста районного і міського відділів освіти, 5 викладачів, 21 студент випускних курсів спеціальності «Початкова освіта».
Відкрив пленарне засідання декан факультету початкової освіти кандидат психологічних наук, професор Якимчук Борис Андрійович.


Про актуальні проблеми методики викладання математики за новим Державним стандартом загальної початкової освіти учасники семінару мали змогу почути від доктора педагогічних наук, професора, завідувача кафедри фахових методик та інноваційних технологій у початковій школі Комар Ольги Анатоліївни.
З доповіддю «Навчально-методичне забезпечення навчально-виховного процесу в початкових класах» виступила Ухіна Тетяна Борисівна, заступник директора з маркетингу видавництва «Мандрівець», вчитель початкових класів вищої категорії, вчитель-методист.


Аналіз нових чинних програм з математики для початкових класів та нових підручників для 1-2 класів було зроблено Корчевською Ольгою Петрівною, кандидатом педагогічних наук, доцентом кафедри природничих і математичних дисциплін початкового навчання Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка.


Порушені проблеми викликали зацікавлення та інтерес у всіх учасників семінару. Вчителі-практики взяли участь у обговоренні методичних питань.

Підводячи підсумки семінару, було зазначено про користь таких зустрічей методистів з учителями; представників видавництва з тими, хто користується його продукцією.
Дякуємо всім учасникам семінару і сподіваємося на подальшу співпрацю.

Опубликовать в Google Plus
Опубликовать в Одноклассники

Вгору